Anketa

Už u Vás vypukly přípravy vánoční výzdoby? Co k ní rozhodně patří?

Recepty pro každého

Mice a puk

První listopadový víkend patřil v našem vysílání také sportu. Pohlídali jsme si zápasy Slovanu, FK Jablonec, Bílých Tygrů nebo volejbalové Dukly. A jak se našim dařilo? Čtete dál...

V sobotu nastoupil FC Slovan v Jihlavě. Do utkání 13. kola vstupoval jako favorit. Z výhry se však radovala domácí Vysočina, která zvítězila 3:1. Jedinou branku libereckého týmu vstřelil Martin Graiciar, když srovnával na 1:1. Pak 2x za sebou v rychlém sledu udeřili domácí a bylo rozhodnuto. Slovan po středečním namáhavém pohárovém duelu bohužel nepotvrdil roli favorita.

V sobotu hrála také VK Dukla. Tým mužů doma nezaváhal v zápase s Ostravou a zvítězil 3:1 (25, 25, -26, 20). Škoda třetího setu, ve kterém Dukla dlouho vedla, ale nakonec jej získali hosté. Muži Dukly dál drží neporazitelnost a druhé místo v tabulce. Navíc mají zápas k dobru.

Naplno bodoval i volejbalový tým žen. Brněnský Fénix nedostal šanci. Výsledek 0:3 (-19, -17, -15) znamená tři body a po čtyřech kolech i parádní druhé místo v extraligové  tabulce.

20171104 Dukla Ostrava

Domácí zápas si na jablonecké Střelnici užili fanoušci FK Jablonec. Bílo zelení mají tři body, ale do poslední chvíle se o vítězství třásli. Do zápasu přitom vstoupili parádně. Brněnskou síť rozvlnili sotva si diváci sedli, protože běžela teprve čtvrtá minuta. Jaroslav Zelený dal na 1:0. Do poločasu mohl navýšit skóre Standa Tecl, ale nařízenou penaltu neproměnil. Brno se ve druhé půli zvedlo a několikrát zle ohrozilo domácí branku. Více gólů však nepadlo a domácí mají tři body za nejtěsnější možnou výhru.

20171105 FKJBC Brno

Sportovní nadílku uzavřel podvečerní zápas Bílých Tygrů v Chomutově. Domácí Piráti po první třetině vedli 2:0. Jak málo to může v hokeji znamenat, dobře víme. Tygři ve druhé třetině snížili na 2:1. A v poslední části po dvou brankách Dominika Lakatoše dokonce otočili na 2:3. Piráti však před koncem normální hrací doby skóre vyrovnali. Prodloužení se nám povedlo, když Michal Bulíř vystřelil Tygrům druhý bod a výhru 3:4.