Právě hraje: QUEEN - THE SHOW MUST GO ON | Dohrálo: IVETA BARTOŠOVÁ - O LÁSCE
14. duben 2021 - Vincenc

Hokejové semifinále je 3:3

Společně sledujeme semifinále Play off hokejové extraligy. První tři zápasy patřily Tygrům. Dalši tři Spartě. Úterní šestý zápas skončil v normální hrací době 2:2. Rozhodující gól padl na konci prvního prodloužení. Bílí Tygři - Sparta 2:3 pp. Rozhodující sedmý zápas se hraje ve čtvrtek v Praze.

Bílí Tygři v prvním zápase porazili Spartu na jejím ledu 5:1. Hned třikrát se trefil Jarda Vlach. Také druhý zápas hraný v Praze patřil Tygrům, kteří zvítězili 3:1. Dvě branky dal Michal Bulíř.

Pak se série přesunula pod Ještěd. Ve středečním třetím utkání liberecké Šelmy prohrávaly už 0:2. Přesto zápas otočily a vyhrály. Tygří branku dal v normální hrací době M. Birner a R. Knot. Vítězný gól vsítil v prodloužení tečující D. Gríger.

Čtvrtý zápas však vyšel lépe hostům, kteří vyhráli 5:0 a snížili stav série na 3:1.

V pátém zápase Tygři otočili z 0:1 na 2:1 a necelých pět minut je dělilo od výhry. Sparta, ale v závěru třetí části vyrovnala a poslala zápas do prodloužení. Ve druhém prodloužení pak vstřelila vítěznou branku.

V šestém utkání, po bezbrankové první třetině, vstřelili hosté v té druhé dvě branky. Tygrům se podařilo ve třeří části vyrovnat dvěma góly Dávida Grígera. A zápas šel do prodloužení. To zvládla lépe Sparta, které vstřelila vítěznou branku. Stav série hrané na čtyři vítězství je 3:3 a postupujícího do finále určí až sedmý zápas.