Anketa

Už u Vás vypukly přípravy vánoční výzdoby? Co k ní rozhodně patří?

Recepty pro každého

Radio Contact – Ano, jste správně naladěni – FM 101,4

 

vanosni-strom-v-liberci-rozsviti-uz-tuto-nedeli
Samstag, 25. November 2017 VÁNOŠNÍ STROM V LIBERCI ROZSVÍTÍ UŽ TUTO NEDĚLI

Letošní adventní čas na náměstí u liberecké radnice se ponese v různých podobách. Například vánoční strom rozsvítí liberecký primátor Tibor Batthyany už zítra. Více nám prozradí v 9,30 v rámci Horké linky. 


jablonec-zatepli-dalsi-objekty
Freitag, 24. November 2017 JABLONEC ZATEPLÍ DALŠÍ OBJEKTY

Minulý týden jablonečtí zastupitelé schválili, aby město podalo nové žádosti o dotace z Operačního programu Životní prostředí na zateplení dalších objektů v majetku města. O projektech, na které bude město o dotace žádat, nám řekne náměstek primátora Lukáš Pleticha v dnešní Horké lince.


frantisek-novosad-dostal-poctu-hejtmana
Donnerstag, 23. November 2017 FRANTIŠEK NOVOSAD DOSTAL POCTU HEJTMANA

Do Harrachova do areálu sklárny a minipivovaru Novosad a syn míří po celý rok spousta z nás. Zajímá nás historie sklárny, chceme vidět na vlastní oči jak se vlastně sklo fouká. Dále se tady pořádají různé akce. O zachování sklárny a vybudování pivovaru, muzea či pivních lázní v Harrachově se zasloužil pan František Novosad. Proto je ve 13,30 naším hostem. Záznam rozhovoru si poslechnete i ve večerním vysílání. 


na-krajskem-urade-probehne-aukce
Donnerstag, 23. November 2017 NA KRAJSKÉM ÚŘADĚ PROBĚHNE AUKCE

Už druhou výstavu výrobků své chráněné dílny připravil nyní na půdě Krajského úřadu Libereckého kraje Domov Raspenava. Až do konce listopadu si mohou návštěvníci každý všední den prohlédnout ve vestibulu úřadu keramické figurky a hrníčky, vánoční stromky z džínoviny, obrázky a další drobná díla. Součástí této výstavy je i další důležitá akce. Více nám v 9,30 poví náměstek hejtmana pro sociální věci pan Pavel Svoboda.


koncert-marka-ztraceneho
Mittwoch, 22. November 2017 KONCERT MARKA ZTRACENÉHO

Letos je to 10 let, kdy si Marek Ztracený začal plnit svůj dětský sen a rádia začala hrát jeho první song. A u této příležitosti se rozhodl uspořádat koncert v pražském Foru Karlín. Proběhne v pondělí 27. listopadu a v dnešní Horké lince v 9,30 se přímo od Marka dozvíme, čím bude koncert výjimečný. 


jilemnice-laka-na-festival-dech-hor
Dienstag, 21. November 2017 JILEMNICE LÁKÁ NA FESTIVAL DECH HOR

V Jilemnici proběhne Mezinárodní filmový a cestovatelský festival „Dech hor“. Podrobnosti pro nás v 9,30 organizátor akce pan Viktor Kuna.


soutezte-s-nami-o-dalsi-zazitky
Montag, 20. November 2017 SOUTĚŽTE S NÁMI O DALŠÍ ZÁŽITKY

Už víte, co budete dělat na Silvestra? Tento týden s námi můžete v Korespondenčce soutěžit o 2 vstupenky na silvestrovskou party ve stylu Pomády v Clarion Grand hotelu Zlatý lev v Liberci. Pro fanoušky Marka Ztraceného máme lístky na koncert v pražském Foru Karlín a s Hudební hádankou se můžete podívat i na koncert Rammstein Member's Club v Liberci. A jako každý týden, i tentokrát někoho z vás pošleme do ZOO, iQlandie nebo libereckého bazénu. Přejeme úspěšný týden :-)


sportovni-areal-jested-potrebuje-modernizaci
Montag, 20. November 2017 SPORTOVNÍ AREÁL JEŠTĚD POTŘEBUJE MODERNIZACI

V poslední době se hodně mluví o budoucnosti Sportovního areálu Ještěd, který je majetkem města. Areál potřebuje modernizaci, rozšíření a to znamená velké investice. Proto je ve 13,30 hostem Radia Contact primátor Liberce pan Tibor Batthyany.


hral-slovan-tygri-dukla-i-fk-jablonec
Sonntag, 19. November 2017 HRÁL SLOVAN, TYGŘI, DUKLA I FK JABLONEC

Víkend nabídl extraligové souboje našich celků. FC Slovan porazil Baník Ostrava 2:1 a ženy VK Dukly 3:0 Šternberk. V neděli Bílí Tygři odčinili páteční debakl z Pardubic a vyhráli nad brněnskou Kometou 4:3. Nedařilo se hráčům FK Jablonec, kteří prohráli 1:2 v Karviné.


hradecky-divadelni-podzim-se-blizi
Samstag, 18. November 2017 HRÁDECKÝ DIVADELNÍ PODZIM SE BLÍŽÍ

V Hrádku nad Nisou se o příštím víkendu uskuteční další ročník přehlídky ochotnického divadla. Na Hrádecký divadelní podzim nás v dnešní Horké lince v 9,30 pozve ředitel Brány Trojzemí Vít Štrupl.


tygri-vyhoreli-v-pardubicich
Freitag, 17. November 2017 TYGŘI VYHOŘELI V PARDUBICÍCH

Pětibrankový příděl si vezou Bílí Tygři z ledu Dynama. Domácí se do tygří sítě trefili během 21 minut hned třikrát. I když Petr Jelínek krátce na to snížil na 3:1, Tygry do zápasu nevrátil. V závěrečné části úřadovaly jen Pardubice a vyhrály 5:1. Šanci na reparát mají Tygři už v neděli, kdy doma hostí Kometu.


jablonec-resi-kapacity-skolek
Freitag, 17. November 2017 JABLONEC ŘEŠÍ KAPACITY ŠKOLEK

Od září letošního roku musí ze zákona nastoupit do školky všichni předškoláci. Od roku 2020 má vstoupit v platnost další zákon, který má dvouletým dětem garantovat místo v mateřské školce. Města se tak ocitají v obtížné situaci. Jak se na to dívají v Jablonci, se dnes v Horké lince zeptáme jabloneckého primátora Petra Beitla.


liberecky-kraj-vyhlasil-soutez-zlaty-erb
Donnerstag, 16. November 2017 LIBERECKÝ KRAJ VYHLÁSIL SOUTĚŽ ZLATÝ ERB

Liberecký kraj ve spolupráci se spolkem Český zavináč vyhlásil krajské kolo soutěže Zlatý erb. Více informací má pro nás v 9,30 radní Libereckého kraje Radka Loučková Kotasová pověřená řízením resortu hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování.


liberecky-kraj-ma-rozpocet-na-pristi-rok
Mittwoch, 15. November 2017 LIBERECKÝ KRAJ MÁ ROZPOČET NA PŘÍŠTÍ ROK

S rekordním rozpočtem bude v příštím roce hospodařit Liberecký kraj. Podrobnosti má pro nás ve 13,30 hejtman Martin Půta. 


potravinova-sbirka-byla-rekordni
Mittwoch, 15. November 2017 POTRAVINOVÁ SBÍRKA BYLA REKORDNÍ

O víkendu proběhla Národní potravinová sbírka. Nás zajímá, kolik potravin se vybralo v Libereckém kraji. Protov 9,30 voláme koordinátora sbírky v Libereckém kraji pana Josefa Vlčka.


vikend-na-sychrove-a-zakupech
Dienstag, 14. November 2017 VÍKEND NA SYCHROVĚ A ZÁKUPECH

Hrady a zámky sice ukončily svojí sezónu, už o tomto prodlouženém víkendu ale hned na dva v našem kraji můžete vyrazit. Co se tam bude dít, nám v Horké lince v 9,30 řekne Lucie Bidlasová z Národního památkového ústavu. 


Radio Contact – nejlepší hudba a zábava – FM 101,4

Reklama
www.Automobilovedily24.Cz Oční klinika Liberec