Anketa

Příští týden mají školáci v našem kraji jarní prázdniny. Kam se s nimi chystáte?

Recepty pro každého

Radio Contact – Ano, jste správně naladěni – FM 101,4

 

jarni-prazdniny-v-maskove-zahrade
Mittwoch, 21. Februar 2018 JARNÍ PRÁZDNINY V MAŠKOVĚ ZAHRADĚ

Sportovně rekreační areál Maškova zahrada v Turnově nabízí zábavu jak v létě, tak v zimě. A na tu zimní nás právě teď, před jarními prázdninami, pozve jednatel společnosti Městská sportovní Jindřich Kořínek v dnešním rozhovoru. ve 13,30 v premiéře, odpoledne a večer potom i v reprízách. 


zavody-na-sanich-ve-smrzovce-2
Mittwoch, 21. Februar 2018 ZÁVODY NA SANÍCH VE SMRŽOVCE

Ve Smržovce se o tomto víkendu konají závody na saních. Skvělý sportovní zážitek, ale i parádní podívaná. Více podrobností pro nás bude mít za organizátory Jan Kohoutek v dnešní Horké lince v 9,30. 


centrum-textilniho-tisku-zahajilo-sezonu
Dienstag, 20. Februar 2018 CENTRUM TEXTILNÍHO TISKU ZAHÁJILO SEZÓNU

O víkendu se veřejnosti po zimě opět otevřelo centrum textilního tisku v České Lípě. Co všechno tady můžeme vidět, se dozvíme v dnešní Horké lince. Řekne nám to  ředitelka Centra Jiřina Kučerová v 9,30. 


severacek-laka-na-ples-2
Montag, 19. Februar 2018 SEVERÁČEK LÁKÁ NA PLES

Možná patříte k těm co rádi navštěvují plesy. Právě pro vás má ve 13,30 pozvánku na jeden z tradičních plesů sbormistryně Severáčku paní Silvie Pálková.


ohlednuti-za-vikendovym-sportem
Sonntag, 18. Februar 2018 OHLÉDNUTÍ ZA VÍKENDOVÝM SPORTEM

FC Slovan začal jarní část ligy porážkou 0:2 (0:1) se Spartou. Slovan od prvních minut prohrával, ale dlouho sahal po vyrovnání. Výsledek pečetila penalta z 94. min. FK Jablonec otočil duel s Teplicemi a vyhrál 2:1 (1:1). Rozhodla proměněná penalta Chramosty z 86. min. Volejbalisté Dukly mají cenné dva body z palubovky úřadujícího mistra. V Č. Budějovicích zvítězili 2:3. Utkání nevyšlo volejbalistkám, které prohrály s Ostravou 0:3.


jizerky-lakaji-na-svahy
Sonntag, 18. Februar 2018 JIZERKY LÁKAJÍ NA SVAHY

Na horách jsou skvělé podmínky pro lyžování. Spousta z nás vyráží třeba do Jizerek. Proto je ve 13,30 hostem Radia Contact vedoucí Ski arény Jizerky Petr Bažant.


jablonec-ma-schvaleny-rozpocet-2
Freitag, 16. Februar 2018 JABLONEC MÁ SCHVÁLENÝ ROZPOČET

Jablonec nad Nisou už více, než 20 let, schvaluje rozpočet až v únoru. Ten pro letošní rok schválili právě včera a proto v dnešní Horké lince voláme do Jablonce, abychom se dozvěděli podrobnosti. V 9,30 je pro nás bude mít námestk primátora Miloš Vele.


brazilsky-masopust-v-novem-boru
Donnerstag, 15. Februar 2018 BRAZILSKÝ MASOPUST V NOVÉM BORU

V Novém Boru chystají na tento víkend masopust a ne jen tak ledajaký. Tady se ponese v duchu brazilského karnevalu. Pozvánku pro nás bude mít v dnešním rozhovoru starosta Nového Boru Jaromír Dvořák.


kotlikove-dotace
Donnerstag, 15. Februar 2018 KOTLÍKOVÉ DOTACE

Liberecký kraj rozdělil v rámci druhé vlny kotlíkových dotací prvních 58 milionů korun. Kolika žádostem vyhověl a zda ještě má peníze pro další zájemce, nám řekne krajská radní Radku Loučková Kotasová. Horkou linku vytáčíme v 9,30. 


kultura-v-doksech
Mittwoch, 14. Februar 2018 KULTURA V DOKSECH

Hostem Radia Contact je dnes Petr Hozák, ředitel organizace Kultura Doksy. Ve 13,30 se dozvíme, jaké akce jsou pro Doksy stěžejní a jaké do kulturního kalendáře přibudou. V odpoledním a večerním vysílání můžete slyšet i reprízy.


sebastian-promluvi-o-koncerte-i-o-svatku-zamilovanych
Mittwoch, 14. Februar 2018 SEBASTIAN PROMLUVÍ O KONCERTĚ I O SVÁTKU ZAMILOVANÝCH

V rámci Horké linky k vám promluví skvělý zpěvák Sebastian. Pozve vás nejen na koncert do Bozkova, kde vystoupí společně i Jakub Děkan a Atmo music, ale řeč bude i o svátku zamilovaných. Co myslíte? Slaví ho Sebastian nebo ne? Dozvíte se to už v 9,30 a v reprízách i ve večerním vysílání.


hejtman-o-krajskem-rozpoctu
Dienstag, 13. Februar 2018 HEJTMAN O KRAJSKÉM ROZPOČTU

Pravidelným hostem Radia Contact je hejtman našeho kraje Martin Půta. Dnešním tématem je ve 13,30 navýšení krajského rozpočtu, a to díky výrazně vyšším daňovým příjmům.


zamek-sychrov-laka-na-masopust
Dienstag, 13. Februar 2018 ZÁMEK SYCHROV LÁKÁ NA MASOPUST

Zámek Sychrov nás tuto sobotu láká na již osmý Zámecký masopust. Pozve nás na něj v 9,30 paní Lucie Bidlasová z Národního památkového ústavu.


jarek-simek-hostem-radia-contact
Sonntag, 11. Februar 2018 JAREK ŠIMEK HOSTEM RADIA CONTACT

V dnešním rozhovoru přivítáme ve studiu  zpěváka Jarka Šimka, který přišel představit svůj singl Svatební. S Dušanem pohovoří také o plánech do budoucna, koncertech a tak dále. V premiéře ho uslyšíte ve 13,30. Odpoledne a večer i v repríze.


ceska-mozaika-v-mimoni
Sonntag, 11. Februar 2018 ČESKÁ MOZAIKA V MIMONI

Muzeum v Lukách v Mimoni nabízí v těchto dnech další zajímavou výstavu. Prohlédnout si tady můžeme současnou českou mazaiku. A více nám o tom řekne vedoucí odboru kultury v Mimoni Helena Jakešová v dnešní Horké lince v 9,30. 


judo-club-liberec-hleda-nove-talenty
Samstag, 10. Februar 2018 JUDO CLUB LIBEREC HLEDÁ NOVÉ TALENTY

Judo club Liberec má dlouholetou tradici, sbírá ocenění a zažívá jeden úspěch za druhým. A také přibírá nové talenty. Nejen o náboru dětí bude dnešní rozhovor s hlavním trenérem malých judistů Pavlem Kytýrem. Poslechnout si ho můžete ve 13,30.


jizerska-padesatka
Samstag, 10. Februar 2018 JIZERSKÁ PADESÁTKA

Dnešní Horká linka bude patřit Jizerské 50. Příští víkend se pojede už 51. ročník tohoto nejslavnějšího a nejznámějšího českého závodu v běhu na lyžích. Podrobnosti pro nás bude mít za organizátory pan Richard Valoušek.


Radio Contact – nejlepší hudba a zábava – FM 101,4

Reklama
www.Automobilovedily24.Cz Oční klinika Liberec