Anketa

Příští týden mají školáci v našem kraji jarní prázdniny. Kam se s nimi chystáte?

Recepty pro každého

Radio Contact – Ano, jste správně naladěni – FM 101,4

Moderátoři

...neustále se starají o vaši dobrou náladu, zajímavé informace a zábavu, jsou vašimi každodenními společníky a hostiteli 24 hodin denně.

2015-06_M_studio_Jelinek_6 David Jelínek
Jizersko-horský horal z Janova žije tam, kde lišky dávají dobrou noc. Sám je taková liška podšitá, má rád lidi a ještě radši si z nich střílí, o čemž se už přesvědčil nejeden z nás i nejeden posluchač. David je smíšek a ostřejší koření našeho vysílání.
2015-06_M_studio_Kohl_5

Roman Kohl
Roman je vystudovaný zpěvák a v RCL si splnil svůj velký sen - být moderátorem. Přichází vždycky s obrovskou porcí energie, kterou se vám snaží předat při svém vysílání. Volný čas rád tráví v koňském sedle, protože odtamtud je prý svět nejkrásnější!

2015-06_M_studio_Kolin_2 Petr Kolín
S Petrem přichází jistota, že všechno bude tak, jak má být. Je velký fanoušek sportu a regionální historie, kterého nezapře ani v rádiu. Rád si s vámi v éteru povídá a objevuje při soutěžích nové posluchače a posluchačky.
2015 11 12 RCL Meisel M

Filip Meisel
Muž se zvučným hlasem a s netradičním smyslem pro humor ve vysílání i mimo něj. Život ho pod Ještěd přivál z Litvínova. Těžko říct, jak to dělá, ale Filip má stále dobrou náladu a úsměv na rtu. Do pohody se snaží naladit i vás.

2015 11 12 RCL Rozkovcova 013 M Ellen Rozkovcová
Jestli je někdo pořád rozesmátý, tak je to Ellen. Příjemně zastřeným hlasem se vám snaží vylepšovat především odpoledne, večery a víkendy. S Ellen se můžete potkávat na různých akcích na Liberecku, protože působí i jako hosteska.
2015 11 RCL Valchova M Tereza Valchová
Tato jemná slečna za Vámi jezdí z Frýdlantu. Kromě moderování a médií jsou velkou láskou Terezy zvířata. Volné chvíle tráví se svým Výmarským ohařem. Mezi její další koníčky patří motorky. Tereza je pozitivní člověk, který se skoro neumí mračit :-)

 

Zpravodajky
Naše milé, zvídavé a neúnavné zpravodajky pro Vás denně shánějí, natáčejí a sdělují ty nejaktuálnější informace především od Vás z regionu, ale také z domova a ze světa. Připravují pro Vás kulturní tipy, zjišťují užitečné informace o počasí a dopravní situaci. Zkrátka, co se stane důležitého, jim neuteče a vy se to včas dozvíte.

2016 03 RCL Baumgartnerova M   2016 05 09 RCL Sajbenova 017 M
Věra Baumgartnerová
  Míla Šajbenová


Produkce
Kdo by neznal Dominiku? Vždy usměvavá a dobře naladěná při výjezdech Tykadla RCL. Zvídavá při anketách v ulicích měst. Dominika ráda cestuje i vaří. To ostatně denně poznáváte v Tipech na výlet a Receptech pro každého. Dbá i na vaši zábavu. Každý den víte, kam zajít na prima film.

prog_small_bechova
Dominika Bechová

 

Radio Contact – nejlepší hudba a zábava – FM 101,4