Anketa

Příští týden v pondělí slavíme naše 28. narozeniny. Kde nás nejraději posloucháte?

37%
17%
13%
Městské slavnosti
Recepty pro každého

Radio Contact – Ano, jste správně naladěni – FM 101,4

Moderátoři

...neustále se starají o vaši dobrou náladu, zajímavé informace a zábavu, jsou vašimi každodenními společníky a hostiteli 24 hodin denně.

2015-06_M_studio_Jelinek_6 David Jelínek
Jizersko-horský horal z Janova žije tam, kde lišky dávají dobrou noc. Sám je taková liška podšitá, má rád lidi a ještě radši si z nich střílí, o čemž se už přesvědčil nejeden z nás i nejeden posluchač. David je smíšek a ostřejší koření našeho vysílání.
2015-06_M_studio_Kolin_2 Petr Kolín
S Petrem přichází jistota, že všechno bude tak, jak má být. Je velký fanoušek sportu a regionální historie, kterého nezapře ani v rádiu. Rád si s vámi v éteru povídá a objevuje při soutěžích nové posluchače a posluchačky.
2015 11 12 RCL Meisel M

Filip Meisel
Muž se zvučným hlasem a s netradičním smyslem pro humor ve vysílání i mimo něj. Život ho pod Ještěd přivál z Litvínova. Těžko říct, jak to dělá, ale Filip má stále dobrou náladu a úsměv na rtu. Do pohody se snaží naladit i vás.

2017 10 13 Nesler 026 small

Ivoš Nesler
Rodilý liberečák, který má rád skládání hudby a fotbal (jediný slávista v libereckém rádiu :-)). Věčně dobře naladěný DJ, který je na vás vždy dobře připravený. Oblíbil si písničky na přání nebo vysílání  sportovních výsledků. S Ivošem jste v dobrých rukou.

2017 10 13 Pfohl 039 small

Dušan Pfohl
Raspenavský chlapík, milovník železnice (na zahradě má výstražník přejezdu!). Moderováním pro vás žije svůj sen a užívá si vysílání naplno. S Dušanem si dobře zasoutěžíte,  soutěže totiž patří mezi jeho oblíbené :-)

2015 11 12 RCL Rozkovcova 013 M Ellen Rozkovcová
Jestli je někdo pořád rozesmátý, tak je to Ellen. Příjemně zastřeným hlasem se vám snaží vylepšovat především odpoledne, večery a víkendy. S Ellen se můžete potkávat na různých akcích na Liberecku, protože působí i jako hosteska.

 

Zpravodajky
Naše milé, zvídavé a neúnavné zpravodajky pro Vás denně shánějí, natáčejí a sdělují ty nejaktuálnější informace především od Vás z regionu, ale také z domova a ze světa. Připravují pro Vás kulturní tipy, zjišťují užitečné informace o počasí a dopravní situaci. Zkrátka, co se stane důležitého, jim neuteče a vy se to včas dozvíte.

2016 03 RCL Baumgartnerova M 2016 05 09 RCL Sajbenova 017 M
Věra Baumgartnerová
Míla Šajbenová


Produkce
Katka za vámi vyjíždí s Tykadlem RCL, setkává se s vámi na nejrůznějších akcích, připravuje pro vás soutěže a denně pro vás má inspiraci v Tipech na výlet a Receptech pro každého. Na Katku můžete narazit i v ulicích, kde vám pokládá zvídavé otázky do našich anket.

Katka small
Kateřina Hlubučková

 

Radio Contact – nejlepší hudba a zábava – FM 101,4