Anketa

Už u Vás vypukly přípravy vánoční výzdoby? Co k ní rozhodně patří?

Recepty pro každého

Naše účinná reklama Vám zajistí úspěch

  • Radio Contact Liberec – FM 101,4 zasahuje opakovaně týdenní kampaní velmi vysoké množství lidí - přes 100.000 posluchačů, kteří věnují své oblíbené stanici v průměru až 4 hodiny denně. Dlouhodobě drží pozici nejposlouchanější regionální stanice v oblasti ve všech parametrech již od roku 1991.  

  • Optimální složení posluchačů ve věku 20-50 let se promítá do jejich příznivé spotřebitelské a ekonomické struktury (vysoký podíl přednostů domácností, podnikatelů a vedoucích pracovníků, vyšších příjmových skupin, majitelů aut, nemovitostí, zahrad atd.)

  • Aktuální oficiální data poslechovosti a využití vysoké poslechovosti RCL pro vaše cíle a potřeby s Vámi rádi projednají naši reklamní specialisté. Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo na 485 121 757.


S námi aktivně, opakovaně a rychle oslovíte nejvíce zákazníků

 
Radio Contact Liberec – FM 101,4
pokrývá kvalitním signálem z vysílače Ještěd (1012 m n.m., výkon 20 kW) oblast cca 80 km okolo Liberce – Liberecký kraj: Liberecko, Jablonecko, Semilsko, Českolipsko s přesahy na Mladoboleslavsko, do Šluknovského výběžku a přilehlých části středních a východních Čech.


 orientační mapa pokrytí signálem FM 101,4
Pokrytí signálem