Anketa

Už u Vás vypukly přípravy vánoční výzdoby? Co k ní rozhodně patří?

Recepty pro každého

Bez úspěšné efektivní reklamy dnes nelze myslet na úspěch

 

PROČ VYUŽÍT REKLAMU V RCL? PROTOŽE JE VELMI ÚČINNÁ A DOBŘE FUNGUJE:


 1. Je efektivní a cenově výhodná
 • Zasáhne opakovaně týdně přes 100.000 lidí. Tato velmi vysoká poslechovost společně s dlouhou délkou poslechu RCL až cca 4 hodiny denně zajišťuje dokonalou znalost vysílaných sdělení u velkého počtu lidí. 
 • Přináší účinný dopad reklam: vysoká obliba, stálost a věrnost posluchačů RCL podporuje vytváření a rozvoj dobrého jména, image, důvěryhodnosti  klientů...
 • Je velmi výhodná v přepočtu na oslovení 1.000 lidí ve srovnání s cenou a účinkem jiných forem reklamy...

 1. Účinně působí, umí přesvědčit
 • Je s lidmi všude: naše vysílání poslouchají celý den, při všech činnostech, od rána do večera, od pondělí do neděle, 365 dní v roce... Díky dokonalému pokrytí a kvalitnímu signálu je RCL oblíbený a žádaný společník v široké spádové oblasti. 
 • Je lidem blízké: rádi poslouchají oblíbené písničky, informace z regionů a další zajímavé prvky ve vysílání. Dlouhodobá přízeň k RCL tak dobře působí ve prospěch klientů.

 1. Přináší jedinečné výhody na reklamním trhu ve prospěch klientů
 • Velmi vysoká poslechovost, věrnost posluchačů a optimální složení 20-50 let věku garantují vysoký účinek reklamních sdělení u každé cílené reklamní akce.
 • Přínos služeb RCL je dlouhodobě prověřený řadou spokojených a úspěšných klientů. Pro dokonalou a rychlou informovanost svých zákazníků využívají na míru plánované celoroční spolupráce nebo účinných jednorázových akcí.
 • Dokonalé pokrytí oblasti kvalitním signálem na jediné frekvenci FM 101,4 zajišťuje optimální využití široké spádové oblasti a její oslovení efektivní reklamou.
 • Profesionální tým reklamních specialistů využívá letité znalosti a prioritní postavení RCL na trhu od roku 1991 ve prospěch klientů. Pracuje spolehlivě, rychle a profesionálně dle vašich potřeb a zadání.
 • Jedinečné postavení RCL na reklamním trhu v oblasti je dáno mj. tím, že se v roce 1991 stalo první nezávislou rozhlasovou stanicí v regionu. Od té doby si RCL lidé osvojili jako své „domácí“ rádio, jako živou součást regionálního dění. Tuto důvěryhodnou, prioritní pozici přináší RCL svým klientům i v dnešní konkurenci.

 

Využijte výhody RCL ve prospěch vašeho podnikání, postavení a marketingu. Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na 485 121 757.


Inzerujte efektivně a výhodně na FM 101,4.