Na zdraví s RCL!

Městské slavnosti

Anketa

Už ve čtvrtek 1. června je „Den dětí“. Slavíte ho se svými dětmi?

Recepty pro každého

Bez úspěšné efektivní reklamy dnes nelze myslet na úspěch

 

PROČ VYUŽÍT REKLAMU V RCL? PROTOŽE JE VELMI ÚČINNÁ A DOBŘE FUNGUJE:


 1. Je efektivní a cenově výhodná
 • Zasáhne opakovaně týdně přes 100.000 lidí. Tato velmi vysoká poslechovost společně s dlouhou délkou poslechu RCL až cca 4 hodiny denně zajišťuje dokonalou znalost vysílaných sdělení u velkého počtu lidí. 
 • Přináší účinný dopad reklam: vysoká obliba, stálost a věrnost posluchačů RCL podporuje vytváření a rozvoj dobrého jména, image, důvěryhodnosti  klientů...
 • Je velmi výhodná v přepočtu na oslovení 1.000 lidí ve srovnání s cenou a účinkem jiných forem reklamy...

 1. Účinně působí, umí přesvědčit
 • Je s lidmi všude: naše vysílání poslouchají celý den, při všech činnostech, od rána do večera, od pondělí do neděle, 365 dní v roce... Díky dokonalému pokrytí a kvalitnímu signálu je RCL oblíbený a žádaný společník v široké spádové oblasti. 
 • Je lidem blízké: rádi poslouchají oblíbené písničky, informace z regionů a další zajímavé prvky ve vysílání. Dlouhodobá přízeň k RCL tak dobře působí ve prospěch klientů.

 1. Přináší jedinečné výhody na reklamním trhu ve prospěch klientů
 • Velmi vysoká poslechovost, věrnost posluchačů a optimální složení 20-50 let věku garantují vysoký účinek reklamních sdělení u každé cílené reklamní akce.
 • Přínos služeb RCL je dlouhodobě prověřený řadou spokojených a úspěšných klientů. Pro dokonalou a rychlou informovanost svých zákazníků využívají na míru plánované celoroční spolupráce nebo účinných jednorázových akcí.
 • Dokonalé pokrytí oblasti kvalitním signálem na jediné frekvenci FM 101,4 zajišťuje optimální využití široké spádové oblasti a její oslovení efektivní reklamou.
 • Profesionální tým reklamních specialistů využívá letité znalosti a prioritní postavení RCL na trhu od roku 1991 ve prospěch klientů. Pracuje spolehlivě, rychle a profesionálně dle vašich potřeb a zadání.
 • Jedinečné postavení RCL na reklamním trhu v oblasti je dáno mj. tím, že se v roce 1991 stalo první nezávislou rozhlasovou stanicí v regionu. Od té doby si RCL lidé osvojili jako své „domácí“ rádio, jako živou součást regionálního dění. Tuto důvěryhodnou, prioritní pozici přináší RCL svým klientům i v dnešní konkurenci.

 

Využijte výhody RCL ve prospěch vašeho podnikání, postavení a marketingu. Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na 485 121 757.


Inzerujte efektivně a výhodně na FM 101,4.